21.12.2015

Термінал

Митний термінал Озерне-Житомир

Одним з досягнень у роботі ПП “Авіакомпанія Озерне-Житомир” стало відкриття пункту пропуску через державний кордон Озерне-Житомир для міжнародного вантажного сполучення на території аеродрому Озерне.

Міжнародний пункт пропуску безумовно буде сприяти створенню умов для експлуатації повітряних суден, підвищення рівня безпеки польотів в цілому, а також підвищення конкурентоспроможності авіаційної галузі на світовому ринку повітряних вантажоперевезень.

Фінансуванням та створенням умов для успішного функціонування контрольних служб на об’єкті «Міжнародний пункт пропуску через державний кордон Озерне-Житомир» займається виключно експлуатант аеродрому – ПП «Авіакомпанія Озерне-Житомир».

Основа інфраструктури митного терміналу Озерне-Житомир – це склад тимчасового зберігання.

Склад тимчасового зберігання відкритого типу – СТЗ (В) призначений для прийому, зберігання, відправлення товарів і транспортних засобів, що знаходяться на СТЗ (В) під митним контролем.

СТЗ (В) являє собою ангар каркасного типу, загальною площею 491,7 кв.м. Поруч зі складським приміщенням розташована рампа і оглядовий майданчик з твердим покриттям.

Територія СТЗ (В) оснащена пропускною системою – є шлагбаум, ворота, автомобільні ваги, пристрої автоматичного зчитування реєстраційних номерних знаків ТС.

Для забезпечення контролю та перевірки вантажів на предмет виявлення заборонених для перевезень товарівтоварів, рампа обладнана рентгено-телевізійною установкою (інтроскоп).

На території СТЗ (В) обладнані 6 приміщень модульного типу, в яких розташовані робочі місця для контрольних служб та підрозділів митного оформлення митного поста “Житомир-Центральний” згідно діючої нормативно-правової та санітарної документації.

В цілому, облаштування СТЗ (В) приватного підприємства «Авіакомпанія Озерне-Житомир» відповідає вимогам діючого законодавства України.

Термінал розташований в 15 км від Житомира, на перетині автотрасс міжнародного значення Київ-Чоп; Киев-Одесса; Виступовичі- Київ-Хмельницький.

Місце розташування та оснащення повністю відповідає діючим вимогам, які пред’являються до митно-логістичних терміналів, близьких до державного кордону.

На терміналі розміщені: пункт прикордонного контролю, підрозділ митної служби, пост карантинного та фітосанітарного контролю, екологічний контроль, брокери, представники торгово-промислової палати.

Оснащення термінала дозволяє проводити обробку груп товарів загального призначення.

Термінальний комплекс має широкий спектр послуг: митне оформлення, зберігання та складська обробка товарів, завантажувально-розвантажувальні роботи;

Наступним етапом розвитку терміналу є будівництво ангарів для регламентного обслуговування повітряних суден.

Інфраструктура митного терміналу Озерне (Житомир)

  1. Склад тимчасового зберігання
  2. Рампа (критий майданчик)
  3. Майданчик для автотранспортних засобів
  4. Рентгено – телевізійна система (інтроскоп)
  5. Майданчик для великогабаритних вантажів
  6. Вартове приміщення
  7. Автоваговий майданчик
  8. Контрольно-пропускний пункт
  9. Службові приміщення контрольних органів і служб, які
   включають приміщення для: посадових осіб митної
   служби; митних брокерів; служби екологічної інспекції;
   ветеринарної та фітосанітарної служб.

Контрольно-пропускний пункт

Територия СТЗ (В) оснащена пропускною системою – є шлагбаум, ворота, автомобільні ваги, пристрої автоматичного зчитування реєстраційних номерів знаків ТЗ.

Площадка автотранспортних засобів

Склад тимчасового зберігання

Основою інфраструктури митного терміналу є склад тимчасового зберігання.

Склад тимчасового зберігання відкритого типу – СТЗ (В) призначений для прийому, зберігання, відправлення товарів і транспортних засобів, які знаходяться на СТЗ (В) під митним контролем.

СТЗ (В) представляє собою ангар каркасного типу, загальною площею 491,7 кв.м. Поряд зі складським приміщенням розташована рампа і майданчик з твердим покриттям.

Облаштування  СТЗ (В) приватного підприємства «Авіакомпанія Озерне-Житомир» відповідає вимогам діючого законодавства України.

Рампа (крита площадка)

Майданчик автовагової

Процесс зважування

На території СТЗ (В) оснащені 6 приміщень модульного типу, в яких розташовані робочі місця для контрольних служб та підрозділ митного оформлення митної пошти “Житомир-Центральний” відповідно діюча нормативно-правова та санітарна документація.

Службові приміщення контрольних органів і служб

На території СТЗ (В) обладнані 6 приміщень модульного типу, в яких розташовано робочі місця для контрольних служб і підрозділів митного оформлення митного поста «Житомир-Центральний» відповідно до чинної нормативно-правової та санітарної документації.

Рентгенівська система (інтроскоп)

Для забезпечення контролю та перевірки вантажів на предмет виявлення заборонених для перевезень товарів, рампа обладнана рентгено-телевізійною установкою.. Рентгенівська система (інтроскоп)