Дрони – як частина системи безпеки Аеропорту

Сучасний співробітник служби охорони – це літаючий робот.

Дронь стали надзвичайно популярними в якості «повітряних» сек’юріті і вивели на новий рівень поняття безпеки. Безпілотні літальні апарати успішно використовуються для охорони об’єктів, територій і людей, а також для виявлення і своєчасного припинення незаконної діяльності. У працьовитого дрона маса переваг – він не розгадує кросворди, не втомлюється, не відволікається, що не спить на робочому місці. Сторожовий безпілотник весь час знаходиться на посаді і однаково ефективно працює в будь-який час доби. Ви сумніваєтеся, що БПЛА здатні замінити застарілі охоронні системи? «Дронаріум» пропонує вам наступну інформацію для роздумів.

Можливості
сторожових дронів

Уже кілька років безпілотні літальні апарати успішно контролюють і охороняють стратегічно важливі об’єкти, родовища корисних копалин, промислові об’єкти, лінії передач, і т.д. Команда «Dronarium» впевнена, що це – тільки початок, і незабаром БПЛА серйозно потіснять інших гравців на ринку охоронних систем. В цьому немає нічого дивного. Головний плюс БПЛА – в швидкості реагування і можливості повноцінного контролю навіть таких важкодоступних місць як даху висотних будівель. Сторожовий дрон може виконувати рутинну роботу з патрулювання периметра і регулярно здійснювати «обліт» територій, передаючи фото- і відеоінформацію операторам, які використовують її для аналізу обстановки і прийняття рішень. Аеросьемка і інша інформація, що отримується від квадрокоптера, допомагає службі охорони своєчасно припиняти протиправні дії. Заздалегідь запрограмувавши дрон слідувати певним маршрутом, можна домогтися практично повністю автономного режиму польоту. БПЛА однаково ефективні як днем, так і вночі. Завдяки своєму інфрачервоному «зору», розумний коптер виявить порушника навіть у темряві і негайно передасть відео і фото оператору.

Дрони можуть підніматися в повітря і в разі несанкціонованого проникнення на територію, після спрацювання сигналізації, щоб провести аерофотозйомку над територією, що охороняється і передати інформацію на пульт служби охорони в режимі реального часу. Сучасні БПЛА отримують чітке зображення осіб і номерів машин навіть з великої висоти. Система автоматичного супроводу об’єкта дозволяє вести непомітне спостереження за порушником незалежно від того, чи знаходиться він в статичному положенні, пересувається пішки або на автомобілі.

Економічно вигідно використання БПЛА для патрулювання протяжних територій. Для контролю великої охороняється площі потрібно щодня проїжджати десятки кілометрів на автомобілі, а маленькі дрони виконають цю роботу в лічені хвилини, що допоможе значно скоротити штат, заощадити час і гроші.

Джерело: «Dronarium»